logotti
  • RSS
  • Facebook

Büyük beden bayanlar için tasarımlar yapan Saliha giyim 2014 yaz sezonu için tasarladığı modellerde birbirinden farklı ve renkli tesettür giyim modelleri bulunmakta. Saliha giyim 2014 tesettür yaz modellerinde büyük beden tunik modelleri, büyük beden tesettür abiye modelleri, günlük tesettür elbise modelleri, büyük beden  etek bluz modelleri bulunmakta.

Saliha büyük beden tunik modellerinde sarı desenli tunik, taş desenli tunik modelleri, köşeli tunik modelleri, smokin tunik modelleri, lazerli tunik modelleri, fularlı tunik modelleri, uzun tunik modelleri, arkası püsküllü tunik modelleri bulunmakta. Tunik modellerinde saks mavisi, vizon, pudra, sarı, kırmızı, pembe, lacivert, gri, zümrüt yeşili renk seçenekleri bulunmakta.

Saliha büyük beden abiye elbise modellerinde dantel tasarımlı abiye modelleri, payetli abiye modelleri,  dikkat çekmekte. Payetli abiye modelleri, siyah abiye modelleri bulunmakta.

Büyük Beden Elbise modellerinde ise günlük kullanıma uygun abiye elbise modelleri bulunmakta. Ayrıca günlük giyimde bluz etek modelleri de şıklığın tamamlayıcısı olarak tasarlanmış.Saliha giyim henüz yeni olmasına rağmen sizler tarafından çok beğenilerek kabul gördü.

Büyük beden giyim üzerine tasarımlar yapması da kilolu hanımlar için büyük avantaj. Çoğu marka ürünlerini büyük beden lerini 44 beden ve 46 bedene kadar yapmakta. Ama Saliha giyim büyük beden tesettür giyim modelleri 44 ile 50 beden arasında yaparak başka markaların açığını kapatmış. Sırf büyük beden giyim üzerine tasarım yapan çok az marka var. Saliha giyim büyük beden giyimde tasarımları ile çok beğenileceğe benziyor. Bu kadar çok bahsetmişken Saliha Giyim 2014 Büyük Beden Tesettür Modellerinin bulunduğu galerimizi inceleme zamanı gelmedi mi?

Bir önceki yazımız olan Hünkar İpek 2014 Şal Modelleri başlıklı makalemizde 100 ipek şal, 2014 ipek eşarp ve 2014 ipek şal hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...