logotti
  • RSS
  • Facebook

Bayanların hayallerini kurduğu hayatlarında değişiklere adım attığı düğün törenlerinde gelinlikler bayanlar için büyük önem arz eder. En özel günlerinde en özel olmak isterler. İlgi isterler. Kendi zevkine uygun bir gelinlik isterler. Bizlerde sizin özel günlerinizde kendinizi özel hissedeceğiniz gelinlik modelleri Rosa Clara markası ile sizlere sunuyoruz.

Rosa Clara 2015 gelinlik modellerinde straplez kesim gelinlik modelleri, Fransız dantelli gelinlik modeli, arkası düğmeli gelinlik modeli, arkası uzun gelinlik modeli, güpür gelinlik modeli, tarz gelinlik modelleri, prenses gelinlik modelleri, kabarık gelinlik modelleri, balık gelinlik modelleri yer almakta.

Kişiye özel tasarlanan modeller tarz sahibi bayanları farklı gelinlik modelleri ile tanıştırıyor. önden açık pantolon tarzı gelinlik açıkcası fark bir model olmuş. Özel gününüzde tercih eder misiniz bilmem ama tasarımı çok farklı olmuş ilk defa bu model bir gelinlik gördüm. Rosa Clara özel günler için hem gelinlik hemde abiye elbise modelleri tasarlayan ünlü bir marka. Beyaz renk olması gelinliği yansıtsa da özel günlerde ve davetlerde tercih edilebilir önden açık pantolon model gelinlik.

Evliliğe adım attığınız bu özel günde kendinizi özel hissettirecek gelinlik modellerinin bulunduğu Rosa Clara 2015 Gelinlik Koleksiyonu ile baş başa bırakıyorum…

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin 2014-2015 Sonbahar Kış İpek Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde eşarp modelleri 2015, ipek eşarp 2015 ve Kışlık Eşarp Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...