logotti
  • RSS
  • Facebook

Ülkemizden giyim modellerinin ve markalarının yer aldığı sitemizde farklı ülkelerinde giyim modellerine ara sıra değineceğim. Amacımız farklı giyim tarzlarını modellerini ve dünyaca ünlü tesettür giyim markalarını sizlerle tanıştırmak ve bilgi vermek. Ülkemizde ki tasarımcılar da bu modellerden esinlerek bizler için farklı giyim modelleri tasarlayabilirler.

Sizlere bugün R&k Naima Kamel 2014 Tesettür Giyim modellerinden şık örneklerle sizlerle buluşacak. Bu modellerde İslami giyim tarzına uygun şalvar pantolon, şalvar, elbise, tunik, şifon tunik, bayan pantolon, yelek, panço, pelerin, çanta modelleri bulunmakta. Sizlerde elbiselerdeki uyum ve çanta ve takılar dikkatinizi çekecektir. Sanki hepsi birbiri ile uyum içinde ahenk içinde tasarlanmış. Şık bir kombin oluşturmuş. Günlük giyimde farklı giyinme arzusu içinde olanlar bu modeller tam sizlere göre. 2014 modelleri ile de hem günlük şıklığınız hem de diğer zamanlarda kullanabileceğiniz  modelleri incelemeye ne dersiniz. R&k Naima Kamel 2014 Tesettür Giyim modellerinden örnekler…

 

Bir önceki yazımız olan Nihle Giyim Pardesü Çeşitleri başlıklı makalemizde Bayan Giyim, Ferace Modelleri ve Kap Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

One Response so far.

  1. Melek pekbaş dedi ki:

    Internet üzerinden nasıl alışveriş yapabiliriz.


Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...