logotti
  • RSS
  • Facebook

Puane giyim 2014 sonbahar 2015 kış sezonunu açmış bulunmakta. Yeni sezonda yeni modeller Puane giyim farklı ile sizlere sunuldu. Puane 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonunda tesettür kaban modelleri, tesettür elbise modelleri, tesettür tunik modelleri, tesettür tulum modelleri, tesettür giyim kombinleri bulunmakta.

Tesettür giyimde Senin modan Puane, bayan giyimde çok tercih edilen markalardan bir tanesi. Farklı giyinmeyi seven bayanlar için hem özel günlerde hemde günlük kullanılabilecek elbise modelleri ile zarafetinize zarafet katmaya ne dersiniz? İşleme ve dantelin uyumu 2015 tesettür elbise modellerinde buluştu.

Ofis ortamında rahatlığı tercih eden tesettürlü bayanlar için ise tesettür tunik modelleri bulunmakta. Farklı tarzlar için farklı modeller sunulmakta. Çizgili tunik modelleri, smokin tunik modelleri, şifon tunik modelleri, ekose tunik modelleri ile çeşitlenmiş.

Ayrıca tesettür giyimde tulum tercih eden bayanlar için ise iki renkli ve parçalı tulum modelli zevkinize uygun olarak tasarlanmış. Farklı renk çeşitleri de sizler için sunulmakta.

Sizlerde kendi modanızı kendi tarzınızı oluşturak kombin yapabilirsiniz. Sayfamıza göndererek kendi kombininizi oluşturun yayınlayalım Ne dersiniz? tesettürlü bayan takipçileri.

2015 bayan giyim modasına ait fikirler, tesettür bayan giyim marka modelleri, İslami tesettür giyim modelleri, 2015 tesettür tulum modellerinin bulunduğu Puane Giyim 2014-2015 Sonbahar Kış Giyim Modelleri galerimiz sizlerle…

 

Bir önceki yazımız olan Tuğba Venn 2014-2015 Sonbahar Kış Tesettür Giyim Yeni Koleksiyon başlıklı makalemizde kaban modelleri 2015, Kışlık Ferace Modelleri ve kışlık kap modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...