logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyimde farklı bir soluk farklı bir tarz Pınar Şems Giyim tüm tesettürlü bayanlar tarafından beğenilen tasarımlarıyla yine sizlerle beraber. Tesettürlü bayanların ilgisini üzerine çekerek  tasarımları ile göz doldurdu. Kaliteli ve tasarım ürün olmasından dolayı yurt dışına da açılan bir firma olan Pınar Şems giyim modellerinden bazı örnekler paylaşacağım.

Bu modellerde elbise , dantel yelek, bluz etek kombini, tesettür tulum bayramlık kombinler, tesettür bayramlıklar, bayramlık kıyafetler bulunmakta. Günlük ve özel günlerde kullanabileceğiniz sade abiye modelleri bulunmakta.

Kurban bayramı yaklaşıyor. Bayramda ne giysem diye düşünüyorsanız, şimdiden kıyafet arayışı içinde olanlar bu modeller sizleri de ilgilendiriyor. Bayram şıklığınızı Pınar Şems Tasarım Şık Modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Şimdi bu modellere değinelim…

Bir önceki yazımız olan Pembe Pırıltılar Elbise Çeşitleri başlıklı makalemizde Günlük Elbise Kombinleri, Pembe Pırıltılar ve Tesettür Abiye Elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...