logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürde bayanların beğendiği ve tercih ettiği markalardan biri olan Pınar Şems Moda siz tesettürlü bayanların düğünlerde ve günlük hayatta kullanabileceği tesettür giyim modelleri ile yayınımıza devam ediyoruz. Malum ilkbahar yaz aylarının yaklaşması ile açılan düğün sezonunda bayanlar için kıyafetler büyük önem taşır. Hele ki bu düğün ve nişanlar en yakınınızın olunca sizi dahada bir telaş alır.

Pınar Şems 2014 Tesettür abiye modellerinden biraz bahsedelim isterseniz. Abiye modellerinde gold kemerli dantel abiye modelleri, kuşaklı abiye modelleri, kırmızı, siyah, fuşya, pudra, ekru renk çeşitleri bulunmaktadır.

Pınar Şems Günlük tesettür giyim modellerinde ise etek ceket takım modelleri, deri ceket, dantel etek modelleri, fularlı bluz modelleri, mevlana etek modelleri, çan etek modelleri bulunmakta. Etek modelleri abiye elbise modellerinin kumaşlarından tasarlanarak dantel etekler bu senenin modası olma yolunda.

Sizlerde günlük tesettür giyimde etek ceket kombininden yana iseniz  Pınar şems etek ceket modellerini gözden geçirmenizi öneririm. Pınar Şems Modanın 2014 yılına ait yeni sezon modelleri ile yayınımıza devam edeceğiz.  Şimdi Pınar Şems Moda Tasarım 2014 Abiye Elbise ve Tesettür Giyim Modellerini incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Armine 2014 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde armine elbise modelleri 2014, Armine Eşarp ve Armine Ferace hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...