logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyimde sevilen tasarımcılardan olan Pınar Şems Kavak 2015 yılına ait tesettür bayan giyim modelleri birer birer çıkartırken sizlerle bu modelleri paylaşmak istedik. 2015 yılında da moda olan deri tasarımları Pınar Şems kavak daha çok etek modellerinde kullanmış. Pınar şems deri etek modelleri hepsi birbirinden şık ve harika modeller oluşmakta. lazer kesim deri etek modelleri, Lazer deri etek modellerinde  siyah bordo, zümrüt ve krem renk çeşitleri bulunmakta.

Pınar Şems 2015 tesettür giyim tasarımlarında birde keçe kap modelleri tasarımcının favorileri arasında yer alıyor. havalar soğuk malum bu havalarda sizleri sıcacık tutan tasarımlar Pınar Şems giyimde sizleri bekliyor. Ayrıca kot etek modelleri ve kap modelleri de incelemeye değer tasarımlar arasında yer alıyor.

Özellikle genç bayanların yakından takip ettiği marka her sezonda farklı giyim modelleri ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor. hem ülkemizde hem de yurt dışında sizlerin ulaşması için bir çok bayiliği bulunmakta. Tesettür eteklerin balon kol modelli bluz ile kombinlenmesi çok şık durmuş.

Tesettür giyim ve tesettür markanın yer aldığı sitemizde birbirinden şık ve iddialı giyim modelleri ile Pınar Şems Kavak 2015 Tesettür giyim tasarımları galerimiz sizlerle…

Bir önceki yazımız olan İşbilir Giyim 2015 Tesettür Giyim Tasarımları başlıklı makalemizde büyük beden pardesü kap, genç dış giyim ve genç pardesü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...