logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür bayan giyime dair her model  çeşidinin bulunduğu sitemizde bugün sizlere Pınar Şems tasarımlarından şık elbiseleri  2014  modelleri  ile sizlere sunmaya karar verdik. Tesettürlü bayanlar giyimlerinde daha çok elbiseyi tercih ederler daha zarif daha şık görünmek her bayanın istekleri arasındadır. Sizlere yayınlayacağım bu modellerde tesettür tulum, tesettür gömlek etek kombini, etek modelleri,  gömlek modelleri, tesettür kaban modelleri, tesettür tulum ceket modellerinin oluşturduğu şık koleksiyon sizlerin beğenisine sunuldu.

Pınar Şems Tasarım Elbise modellerinde hem sadeliğin hemde şıklığın ön planda olduğu unutulmamalıdır. Tasarımlarında genellikle tek renk çeşidine yer verilmiştir. Abiye elbise modellerinde iki renk kullanılmıştır. Kadife elbiselerde bu senenin modası. Çoğu tesettür markasının tasarımlarında kadife elbiseye rastlamak mümkün.

Pınar Şems 2014 Tasarımları ben çok beğendim Umarım sizlerle beğenirsiniz. 2014 Tasarımları için Pınar Şemse teşekkür eder başarılarının devamını dileriz. PınarŞems Kavak ın yeni tasarımları ile tekrar beraber olacağız. Şimdi Pınar Şems giyim 2014 tesettür giyim tasarım modellerini inceleyelim.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Modelleri 2014 Alvina Giyim başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Modası, Alvina Elbise ve Elbise Modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...