logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyimde tasarımları ile diğer tasarımcılar arasından sıyrılarak sizlerin tesettür giyimde yardımcınız olan Pınar Şems Kavak ın etek tasarımları ile yayınımıza devam ediyoruz. Farklı bir soluk farklı bir tarz Pınar Şems Giyim tüm tesettürlü bayanlar tarafından beğenilen en yeni son moda tasarımlarıyla görücüye çıktı.

Tesettürlü bayanların ilgisini üzerine çekerek  tasarımları ile göz doldurdu. Bu sene Pınar Şems giyim tasarımlarına deri de kullanarak farklılığını ortaya koymuş. Yüksek bel etek modellerine de yer vermiş tasarımlarında. Sizlerde görsellerde incelediğinizde deri eteklere sık sık karşılaşacaksınız. Deri ve kloş etekler çok şık duruyor.

Kaliteli ve tasarım ürün olmasından dolayı yurt dışına da açılan bir firma olan Pınar Şems giyim diğer modelleri ile tekrar beraber olacağız. Pınar Şems Giyime tasarımlarından dolayı teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.

Bir önceki yazımız olan 7 İklim 2014 Tesettür Giyim Model Seçenekleri başlıklı makalemizde 7 İklim, 7 İklim Kap Modelleri ve 7 iklim tesettür hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...