logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanların yeni modası çanta ve şal Kombini veya eşarp çanta kombini geçtiğimiz sene ortaya çıkarak tesettürlü bayanların ilgi odağı oldu.  Pınar Şems giyimde sağladığı başarıyı çanta ve şal modellerinde de göstereceğe benziyor.

Pınar Şems Çanta modellerinde rugan çanta modelleri, leopar çanta modelleri, günlük kullanabileceğiniz çanta modelleri bulunmakta. Üzerine ne takacağım diye düşünmeyin. Pınar Şems sizler için onu da düşünmüş ve şık ipek şal modellerini kendi markasıyla yapmış.

Pınar Şems tasarımlarının çoğunda şal kullanılıyor. Tesettürde eşarp kadar yaygın kullanılan şallar farklı renk çeşitleri ile sizlere sunulmuş. İpek şal tercih edenler bu modelleri incelemenizi öneririm. Marka tutkunlarının en çok giyimde ve çanta da daha dikkatli davranırlar. Aldıkları ürünü incelerler. Kalitesi ve markası kadar önemlidir.

Pınar Şems Çanta ve şal modellerini merak edenler için sizlerle çanta ve şal modellerini paylaşıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Nihan 2014 Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde Ferace Modelleri, kışlık ferace ve Nihan 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...