logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanların tasarımlarını yakından takip ettiği bir marka olan Pınar Şems giyim 20q5 sezonunu açmış bulunmakta. Tesettürlü bayanlar için hem özel günlerde hemde günlük tercih edebileceği şık tasarımları sizlerin beğenisine sunmuş. Özellikle havaların soğuması sebebiyle kadife elbiseler bu kışta moda. 2015 yılın  moda renklerini koleksiyonunda buluşturan Pınar Şems tasarımlarında özgün modellere sık sık yer vermiş.

Pınar Şems 2015 tesettür giyim modellerinde tesettür abiye elbise modelleri ve günlük hayatta tercih edebileceğiniz elbise modelleri bulunmakta. Kış aylarında kullanmak için kadife elbise modelleri bulunmakta. Günlük kullanmak isterseniz kemersiz olarak kullanarak günlük hayatta tercih edebilirken aksesuar ve şık bir kemer kullanarak abiye olarak da özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Özellikle bayanlar son zamanlarda elbiseyi tercih etmeleri hem tep parça olmasından dolayı hemde kombin yapmanın kolay olmasından dolayı tercih ediyorlar. Elbisenin üzerine takacağınız şal veya eşarp ile farklı kombinler tasarlayarak farklı ortamlarda tercih edebilirsiniz.

Yurt içinde ve yurt dışında bir çok bayiliği bulunan Pınar Şems Giyim tasarımlarının güzelliği ve zenginliği dolayısıyla çok beğenilen markalar arasında yer alıyor. 2015 tesettür elbise modelleri, son moda tesettür elbise modelleri, 2015 tesettür abiye elbise modellerinin bulunduğu Pınar Şems 2015 Tesettür Abiye ve Elbise Modelleri galerimizi inceleyelim…

 

 

Bir önceki yazımız olan Gamze Polat 2015 Tesettür Giyim Rüzgarı başlıklı makalemizde askılı etek modelleri tesettür, gamze polat 2015 ve gamze Polat abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...