logotti
  • RSS
  • Facebook

Pınar Şems 2014 yaz ayında yeniliklerle girmeye devam ederken çok şık ve sade bayan giyim modelleri sizleri bekliyor. Pınar Şems bu sezonda sizler için şık tesettür gelinlik modelleri tasarlamış. Şimdiden de gelinlik modelleri çok beğeniliyor.

Pınar Şems giyim 2014 yaz koleksiyonunda  tesettür abiye elbise modelleri, tesettür gelinlik modelleri, yazlık bluz modelleri, uzun etek modelleri, yarasa kolu abiye elbise modelleri, fiyonk yaka gömlek modelleri, şifon etek modelleri,pileli etek modelleri,otantik elbise modelleri bulunmakta.

Yaz aylarında yakınınızın düğünü mü ve abiye kıyafet arıyorsanız Pınar Şems 2014 tesettür abiye modellerini incelemeniz öneririm. Yarasa kollu elbise modelleri, dantel tasarımlı elbise modelleri mevlana model abiye elbise modelleri bulunmakta. Kına gecelerinde düğünlerde vazgeçilmez modeller Pınar şems farklıyla…

Pınar şems 2014 tesettür gelinlik modeli de sizce de harika değil mi? Uzun duvaklı dantel ve taş uyumu ile çok şık tasarlanmış. Sizde özel gününüzde gelinliğinizin Pınar Şems ten olmasını istemez misiniz?

Yeniliklerle dolu Pınar Şems giyim 2014 tesettür yaz koleksiyonunu incelemek ve modelleri yakından görmek için galerimiz sizlerle…

 

Bir önceki yazımız olan Noor Stil 2014 Yeni Sezon Dantel Tasarımlı Eşarp ve Şal Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Eşarp Modelleri, 2014 Şal Modelleri ve dantel eşarp modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...