logotti
  • RSS
  • Facebook

Sevilen tesettür giyim modacılarından olan Pınar Şems Kavak 2014 sonbahar kış tesettür giyim koleksiyonu görücüye çıkarttı. Her zaman olduğu gibi 2014 sonbahar kış sezonunda da iddialı modeller sizleri bekliyor.

Pınar Şems 2014 sonbahar koleksiyonu bir göz atarsak verev etek modelleri, bluz modelleri, tesettür abiye modelleri, tesettür elbise modelleri, etek bluz modelleri, bayramlık tesettür giyim modelleri , bayramlık elbise modelleri, uzun tunik modelleri bulunmakta.

Pınar Şems etek modellerinde verev etekler, yüksek bel etek modelleri bulunmakta. Bayramda etek tercih eden tesettürlü bayanlar için mor, fuşya, zümrüt yeşili,  parliment mavisi, siyah, kırmızı etek renkleri bulunmakta.

Pınar Şems 2014 elbise modellerinde kemer detaylı elbise modelleri, işleme detaylı elbise modelleri, dama desen elbise modelleri, dantelli elbise modelleri, otantik elbise modelleri, jile modelleri, kot elbise modelleri bulunmakta. Bayramda elbiseyi tercih eden bayanlar için çok şık ve sade elbise modelleri sizleri bekliyor.

Pınar Şems Karpuz kollu bluz modeli de sizce de çok şık değil mi? Kol detayı çok dikkat çekici. Yakadan bağlamalı bluz gömlek modeli çok beğenilen ve tercih edilen ürünler arasında yerini alıyor. Son moda tesettür giyim modelleri, Pınar Şems 2014 sonbahar kış koleksiyonu, 2015 elbise modelleri, genç tesettür giyim modelleri, İslami tesettür giyim modellerinin bulunduğu Pınar Şems 2014 Sonbahar Tesettür giyim Koleksiyonundan kesitler sizlerle…

 

 

Bir önceki yazımız olan Gamze Polat 2014 Sonbahar Kış Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde bayrama özel tesettür giyim, Bayramlık Elbise Modelleri ve gamze polat 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...