logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür bayana dair her giyim çeşidinin bulunduğu sitemizde bugün sizlere Pınar Şems 2014 yılına ait en yeni tasarım abiye elbise  modelleri  ile sizlerle olacağız.  Tesettürlü bayanlar giyimlerinde daha çok elbiseyi tercih ederler daha zarif daha şık görünmek her bayanın istekleri arasındadır. Özel günlerde de elbise bir bütünlük kazandırır. Pınar Şems Tasarım Elbise modellerinde hem sadeliğin hemde şıklığın ön planda olduğu unutulmamalıdır.

Tasarımları ile oldukça konuşulan Pınar Şems; tesettürlü  bayanlarımıza  özel günlerde tercih edeceği tesettür abiye kıyafetler tasarlayan, tesettür modasını en iyi yansıtarak marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Yurt içinde ve yurt dışında da tercih edilen marka tesettürlü bayanlarımızın oldukça beğenisini kazanan tasarım ürünleri ile karşımıza çıkıyor.

Pınar Şems abiye elbise modellerinde dantel tasarımlara, kadife tasarımlara, kabarık modellere yer verilmiş. Yeni sezonun hakim renklerini de bünyesinde tutarak sizlerin beğenisini kazanmış. Bu abiye modellerini nereden bulacağım diyorsanız, genelde tesettür kıyafet satan mağazalarda olduğu gibi, sanal satış yapan birçok tesettür mağazasında da ürünlerini rahatlıkla görebilirsiniz ve temin edebilirsiniz.

Ben en çok zümrüt yeşili kabarık abiyeyi beğendim. Sizin tercihiniz hangi Pınar Şems abiye sinden yana olurdu? 2014 Pınar Şems Abiye Modellerini inceleyelim…

 

Bir önceki yazımız olan Tesettür Kombin 2014 Modelleri Setrms Giyim başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim, Setrms Giyim Modelleri ve Setrms Kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...