logotti
  • RSS
  • Facebook

İzmir’in sevilen modacılarından birisi olan Pınar Akşam her zaman olduğu gibi 2014 yaz sezonunda ve bayram için çok şık tesettür giyim modelleri hazırlamış. Yazlık tesettür giyim modellerinde Pınar Akşam tesettür elbise modelleri, tesettür abiye modelleri, otantik elbise modelleri, tunik pantolon modelleri, yazlık tesettür giyim, uzun tunik modelleri, bayramlık elbise modelleri yer almakta.

Bayramda ne giysem diye düşünüp karar veremeyenler için farklı giyim önerileri bulunmakta. Hem yazlık hem de günlük giyim modellerinin yanı sıra bayramdan sonra açılacak düğün sezonunda da giyebileceğimiz şık tesettür abiye modelleri yer almakta. Abiye elbise modellerinde balık model çok şık rengi ile de göz alıcı..

Pınar Akşam elbise modellerinde daha çok çiçekli modeller ve otantik modeller tercih edilmiş. Yaz ayları dolayısıyla da yazın renkleri ile bütünleşen modeller mevcut. Özellikle genç bayanlar tarafından tercih edilen Pınar Akşam yeni sezon modelleri ile tekrar sizlerle olacağız.

Tesettür elbise modelleri, günlük tesettür giyim modelleri, bayramlık tesettür elbise modelleri, yazlık tesettür abiye modellerinin yer aldığı Pınar Akşam 2014 yaz tesettür giyim modellerini inceleyelim….

 

Bir önceki yazımız olan Alvina 2014 Yaz Kreasyonu Yeni Sezon başlıklı makalemizde Alvina 2014, Alvina Giyim ve haşema modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...