logotti
  • RSS
  • Facebook

Günlük tesettür giyimde ve özel günlerde tesettür giyimde elbise tercih eden bayanlar için Pınar Akşam 2014 Elbise Tasarımlarını sizlerle paylaşacağız. İlkbahar yaz aylarında kullanabileceğiniz elbiselerde Çalıkuşu elbise modelleri, piramit elbise modelleri, yazlık elbise modelleri, abaya modelleri bulunmaktadır.

İlkbahar yaz ayların baharın coşkusunu giyiminize de yansıtmak istiyorsanız çiçekli bahar dalı elbise modelleri mevcuttur. Günlük tesettür giyimde birbirinden şık tasarımları ile Pınar Akşam 2014 tasarımlarını kullanmaya ne dersiniz.?

Kanal D nin sevilen dizilerinden olan Çalıkuşu Feridenin kıyafetleri çok beğeniliyor. Sizlerde Çalıkuşu Feridenin kıyafetlerinden benim de olsun istiyorsanız Pınar Akşam 2014 Çalıkuşu elbiseleri gözden geçirmenizi öneririm. Siyah, mor, yeşil, parliment mavisi, bodro renk Çalıkuşu elbiseleri bulunmaktadır. Çalıkuşu elbiseleri denilmesinin en önemli ayrıntısı dantel yakadan kaynaklanıyor. Ama ben Pınar Akşam 2014 elbise modellerini çok beğendim. Ya siz?

Birbirinden şık elbise modellerinde siya mor, yeşil, vizon, parliment mavisi, pudra, fuşya, kırmızı renk çeşitleri bulunmakta. Tesettür abaya 2014 modellerinde ise siyah ve parliment mavisi renkleri bulunmaktadır. Gold kemerle çok şık tasarlanmış.  Sözü daha fazla uzatmadan bu kadar bahsettiğimiz Pınar Akşam 2014 Elbise Tasarım modellerini incelemeye ne dersiniz.?

Bir önceki yazımız olan Pınar Şems Moda Tasarım 2014 Abiye Elbise ve Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde etek bluz modelleri, etek ceket modelleri ve günlük tesettür giyim 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...