logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanların eşarp konusunda tercih ettiği markalardan bir tanesi olan  Pierre Cardin 2014 Eşarp modellerini gözden geçirdiniz mi?  Ünlü markanın kalitesini bilmeyen yoktur.Farklı ve sıra dışı tasarımları ile dikkat çeken modern figürlerin kullanıldığı eşarp modellerinde geometrik desenler,çiçekli ipek eşarplar, sade eşarplar, açık ve koyu renk, çizgisel karışım, renkli eşarplar bulunmakta. Tarzından ödün vermeyen şık görünmeyi seven tesettürlü bayanlarında en çok tercih ettiği markaların başında geliyor Pierre Cardin.

Pierre Cardin markasının diğer giyim modellerini de görmek istiyorsanız sitemizde ayrıntılı inceleyebilirsiniz.  2014 yılında bu eşarp tasarımları ile adından söz ettireceğe benziyor. Eşarp modelleri aynı markanın çanta ve ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Renk desen uyumunu bir arada tutan  %100 ipek Pierre Cardin Eşarp  2014 koleksiyonunu  inceleyelim.

Bir önceki yazımız olan İclal Giyim Deri Kaban Modelleri başlıklı makalemizde Bayan Deri Ceket, Bayan Deri Giyim ve Deri Mont hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...