logotti
  • RSS
  • Facebook

Kadınların aksesuarlarına yönelik eşarp, çanta, ayakkabı modelleri ile yayınımıza devam ediyoruz. 2014 eşarp modelleri arasında kaliteli tasarımlarıyla sevilen ve marka tutkunlarının tercih ettiği Pierre Cardin 2014 eşarp, ayakkabı ve çanta kombini ile giyinmenin tadını çıkarın.

2014 eşarp modelleri %100 ipekten üretilmekle beraber ilkbahar yaz aylarında kullanabileceğiniz renk seçenekleri sunulmuştur. Açık renk ve koyu renk tercih edenler için birbirinden renkli ve sade eşarp modelleri bulunmaktadır.

Bayan çanta modellerinde ise leopar tarz tutukunları için leopar çantalar, klasik tarzı benimseyenler için klasik çanta modelleri, spor tif tarz yakalamak isteyenler için de sportif çanta modelleri bulunmakta. Çanta modellerinde askılar zincir kemerli olarak dizayn edilmiştir.

Ayakkabı modellerinde ise kışlık çizme ve çanta kombini oluşturularak farklı bir hava katılmış. Pierre Cardin 2014 ilkbahar yaz eşarp ve giyim modelleri ile yayınımıza devam edeceğiz. Şimdi Pierre Cardin 2014 Eşarp, Ayakkabı ve Çanta Modellerini inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Aker Giyim 2014 İlkbahar Yaz Eşarp ve Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde Aker eşarp 2014, Aker Eşarp Çanta ve Aker Giyim 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...