logotti
  • RSS
  • Facebook

İpek eşarp tercih eden ve severek kullanan tesettürlü bayanlar için Pierre Cardin 2014-2015 Sonbahar Kış İpek Eşarp Modelleri koleksiyonunu sizlerle paylaşacağız. Eşarpta modası geçmeyen ipek hem kullanışı hemde duruşu ile kendini hemen belli ediyor. tabi birde ipek eşarplar Pierre Cardin markası ile olunca daha da güzel modeller ortaya çıkıyor.

Duru güzelliği yansıtan tasarımlardan oluşan Pierre Cardin eşarp modelleri güçlü kadını yansıtan zarif renkleri büyük beğeni topluyor. Zamanda yolculuk yapmak isterseniz ipek eşarp modelleri sizleri alıp uzaklara götürecek. Puantiye deseni , sonbahar yapraklarından oluşan farklı renkleri bulunan yaprak deseni, zincir kemerli eşarp modelleri bulunmakta.

Kalite ve modern tasarımların buluşma noktası Pierre Cardin yeni sezonda iddialı ipek eşarp modelleri sunmakta. Özellikle ipeğin dokunuşu eşarp modellerinde hayat bulmuş. Farklı modeller farklı tarzlara uygun olarak çeşitlenmiş. Tesettürlü bayanlar tesettürü sağlamak amacıyla kullandıkları gibi diğer bayanlarda daha çok çalışanlar olmak üzere fular niyetine aksesuar olarak kullanıyorlar.

2015 eşarp modelleri, 2015 ipek eşarp modelleri, marka eşarp modelleri, Pierre cardin 2015 eşarp modellerinin bulunduğu Pierre Cardin 2014-2015 Sonbahar Kış İpek Eşarp Modelleri galerimiz sizlerle…

 

Bir önceki yazımız olan Nihan 2015 Kış Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2015 kaban ve manto modelleri, 2015 pardesü modelleri ve bayan palto modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...