logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyimde elbise tutkunlarını ilgilendirecek yayınımda siz bayanlara özel bugün Pembe Pırıltılar Butik’ i ağırlıyoruz. Bayanların giyim ihtiyacına yönelik tasarımlarla  sizlerin beğenilerinize yönelik tasarımlarıyla sizlerin karşısında. Tesettürlü bayanların çoğunlukla tercih ettiği vücut bütünlüğünü koruyan elbise modellerinde uçuşan tiril tiril elbise modelleri, puantiyeli elbise, saten elbise, dantelli elbise, tesettür abiye elbise, günlük elbise, otantik elbise belden  kemerli elbiseler ön plana çıkmış.

Tesettür giyimde şık tasarımlarla her zaman karşımıza çıkacağa benziyor. Tesettür giyimde yeni çıkışta olan butiğin diğer giyim modelleri ile  de tekrar sizlerle olacağım. . Butik tarzı benimseyenler kişiye özel tasarımlarla sizlere hizmet etmekte. Bayanların  vazgeçilmezi  olan  elbiseleri birde Pembe Pırıltılar farklıyla incelemeye ne dersiniz…

Bir önceki yazımız olan Neva Style Şifon Şal Modelleri başlıklı makalemizde Dantelli Şal Modelleri, Neva Style ve Şal Bağlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...