logotti
  • RSS
  • Facebook

Sıra dışı tasarımları ile çok beğenilen bir gelinlik markasının 2015 gelinlik modellerine ait yazımızla sizlerleyiz. 2014 ve 2015 yeni sezonda gelinlik modelleri ve tesettür gelinlik modellerinde birbirinden iddialı şık tasarımlar sizlerin beğenisine sunuldu.

Nüans Moda 2015 Tesettür gelinlik modellerinde prenses model gelinlik modelleri, balık model gelinlik modelleri, pelerinli gelinlik modelleri, kuğu model gelinlik modelleri bulunmakta. Tesettürlü bayanlar 2014 veya 2015 yılında düğününüz var ise ve gelinlik almadan önce fikir edinmek için Nüans moda gelinlik modellerini incelemenizi öneririm. Sade gelinlik modellerin yanı sıra çok şatavatlı gelinlik modelleri de bulunmakta. Ayrıca farklı tesettür gelinbaşı modelleri ile de sizlere fikirler sunulmakta.

Nüans Moda 2015 gelinlik modellerinde ise daha çok straplez gelinlik modelleri, pelerinli gelinlik modelleri, prenses gelinlik modelleri, kuğu model gelinlik modelleri, balık model  gelinlik modelleri, sırt detaylı gelinlik modelleri, dantelli gelinlik modelleri, güpür gelinlik modelleri, arkadan düğmeli gelinlik modelleri, arkadan ipli gelinlik modelleri, sade gelinlik modelleri, gösterişli gelinlik modelleri,Taşlı gelinlik modelleri, krem gelinlik modelleri,  şatavatlı gelinlik modelleri bulunmakta.

Nüans gelinlik moda sizler için gelinliklerinizin üzerine yakışacak çok şık gelin başı aksesuarları ve tesettür gelin başı aksesuarları da tasarlamakta. Gelin başı aksesuarlarında taşlı modeller dikkat çekmekte.

Gelinlik almadan önce farklı fikirler ve farklı tasarımları olan Nüans Moda evi gelinlik modellerini incelemenizi öneririz. 2015 tesettür gelinlik modelleri, gelinlik modelleri 2015, straplez gelinlik modelleri 2015, tesettür gelin başı modelleri, gelin başı aksesuarlarının yer aldığı Nüans Moda 2015 Gelinlik Modelleri ve Tesettür Gelinlik Modellerinin bulunduğu galerimizi inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Müslima Wear 2014 Yeni Sezon Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2015 tesettür giyim, elbise modelleri 2015 ve hijab elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...