logotti
  • RSS
  • Facebook

İlkbahar yaz gelinleri düğününüz yaklaştı hala giyeceğiniz gelinlik hakkında bir karara varamadı iseniz şimdi yayınlayacağım Nüans Moda 2014 Tesettür Gelinlik Modellerini incelemenizi öneririm. Öncelikle şunu belirtmem gerekirse tesettür gelinlikler ile beraber açık gelinlik modelleri de bulunmakta.

Nüans 2014 gelinlik modellerinde dekolte ve gösteriş tüm gelinlik modellerinde  bulunmakta. 2014 dekolte gelinlik modelleri, 2014 straplez gelinlik modelleri, kabarık gelinlik modelleri, arkası uzun gelinlik modelleri, uzun duvaklı gelinlik modelleri bulunmakta. Ama çok abartıya kaçılmış modeller de bulunmakta. Abartılı gelinlik modellerini kullanan var mı diye düşünüyorsanız ben de emin değilim.

Nüans 2014 tesettür gelinlik modellerinde çok şık modeller bulunmakta. Taşlı ve gösterişli modellerin yanı sıra tesettür gelin başı modelleri de çok şık. Eşarp aksesuarı ile daha da zengin kılınmış. Sade ve şık gelinlik modeli arıyorsanız Nüans moda gelinlik modellerine de göz atın.

İlkbahar yaz gelinleri gelinliğinizin Nüans Modanın tasarladığı gelinliklerden olmasını istemez misiniz? Nüans Moda 2014 Tesettür Gelinlik Modellerinin bulunduğu galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ARMİNE GİYİM 2014 İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim Modelleri, Armine 2014 ve armine 2014 ilkbahar yaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...