logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanların örtünmede en fazla kullanığı eşarp ve şal modelleri Noor Stil ile hayat bulmaya devam ediyor. 2014 yaz sezonunda yine birbirinden iddialı eşarp ve şal modellerinde ipekten vazgeçmeyen Noor Stil dantel tasarımlı eşarp modelleri ile sizlerin karşısında. Dantel tasarımlı şal ipek şal modelleri çok beğenilen Noor Stil bayanların ilgisi üzerine danteli eşarp modellerine de uygulayarak büyük beğeni kazandı.

Çok tercih edilen eşarp modelleri arasında yerini alan dantel uçlu ipek eşarplar bu sene bayanların favorileri arasında yer almakta.Özel gün ve cemiyet toplantılarınız  için harika dantel tasarımlı eşarplar sizleri bekliyor. Sizinde bir dantelli eşarbınızın olmasını istemez misiniz? Farklı renk seçenekleri ile sizleri  Noor Stil’ e davet ediyoruz.

Stil sahibi bayanların tercihi %100 twill ipek eşarp modelleri, dijital eşarp modelleri, Kına gecelerinde ışıl ışıl olmak isteyenler için simli şal modelleri Noor Stilde en fazla ilgi gören modeller arasında yerini alıyor. Yaz aylarında kullanıma uygun açık renkleri ve farklı renk seçenekleri ile ipek şal ve eşarp modelleri sizlere uygun fiyat seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan sizlere ulaşıyor. Neden sizinde bir İpek dantel tasarımlı şalınız olmasın.

İpekten vazgeçemeyenler için yeni sezon Noor Stil dantel tasarımlı eşarp ve şal modellerinin bulunduğu koleksiyonumuz sizlerle…

 

Bir önceki yazımız olan Hünkar İpek %100 İpek Şal Yeni Sezon Modelleri başlıklı makalemizde 100 ipek şal, 2014 Şal Modelleri ve çift taraflı ipek şal hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...