logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanlar sizleri çok beğendiği ve kullandığı  eşarp ve şal modellerini Noor Stil farkıyla sizlere sunuyoruz. Kişiye özel tasarımları ile kendinizi özel hissedeceğiniz modeller bir arada bulunuyor. Siz tasarlayın Noor Stil sizler için uygulasın.

Bursa İpeği şallar hepsi birbirinden şık ve renkli. İstediğiniz renk çeşidine göre sipariş verebilirsiniz. Şallarda çift taraflı kullanılabilme özelliği de farklı bir ayrıcalık olsa gerek. İki renk olması farklı zamanlarda farklı kıyafetlerle kombinlemek açısından da bizler için çok avantajlı bir durum. Yaz aylarında kullanabileceğiniz şifon şallarımız da bulunmaktadır. Dantelli şallar Bursa ipeği olup istenildiği takdirde kişiye özel çalışmalar da yapılmaktadır.

Noor Stil eşarp modelleri dijital baskılı olup sezonun en trend renkleri ile zarif kılınmış. Noor Stil ipek şal modellerini düğünlerde, nişanlarda, nikahlarınızda, toplantılarda, özel gecelerde kullanabilirsiniz. Tesettürlü bayanlar mezuniyetiniz yaklaştı sizin için özel günde kendinizi özel hissettirecek tasarımlarla eşarp ve dantelli şal modelleri ile Noor Stil ile farklı olmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise Bursa İpeği Şallar sizi bekliyor.

Farklı renk seçenekleri ve birbirinden farklı eşarp ve şal modelleri ile özel günlerinizde kişiye özel hazırlanan Bursa ipeği şallar için Noor Stile ulaşabilirsiniz.

Noor Stil 2014 eşarp ve şal tasarımlarının bulunduğu galerimizi incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Jaade 2014 Yaz Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde bayan giyim marka ve modelleri, jaade 2014 ilkbahar yaz ve jaade 2014 yaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...