logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyim butik tarzdan hoşlananlar için bugün Nisa Moda Tesettür Giyim Koleksiyonundan 2014 yılına ait  tesettür giyim modellerinden  abiye elbise, tesettür elbise, kaftan, kışlık ferace, kışlık kabanlar, tesettür nişanlıklar, tunikler ve  tesettür  giyim modelleri sizlerin beğenisine sunuldu  Nisa Moda Tesettür Giyim Koleksiyonundan tesettür nişanlık , Tesettür abiye, elbise ve giyim modellerinde oluşan bir koleksiyon oluşturduk. Umarım sizlerde beğenirsiniz. Kına gecelerinde kullanabileceğiniz giyim modelleri de yer almakta.

Şık tasarımlar, butik modeller, kişiye  özel dikim kıyafetlerdeki dantel detayı tasarımları ön planda tutuyor.  Özel dikim ürünler olmakla beraber sizin tasarımlarınız ile de farklılık oluşturabilirsiniz. İster açık renk, ister koyu renk hangi model ve renk seçiminiz size ait. Tesettür butik modellerinin bulunduğu sitemizde farklı butik tasarımcılarının da butik modelleri yer almakta. Dilerseniz o modellerini de inceleyebilirsiniz.  Nisa Moda Tesettür Giyim Koleksiyonundan 2014 tesettür giyim modellerinden şık örnekler sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu başlıklı makalemizde Eşarp Bağlama Modelleri, İpek Eşarp ve Marka Eşarp hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...