logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanların hem günlük giyim ihtiyaçlarına yönelik hemde özel günlerde, nişanlarda, gecelerde, düğünlerde ve mezuniyetlerde giyebileceğiniz çok şık tesettür bayan giyim modellerini Nisa moda farkı ile sizlere sunuyoruz. Nisa moda 2015 tesettür giyim modellerinde tesettür abiye elbise modelleri, anne kız tesettür giyim kombinleri, kışlık giyim modelleri, panço modelleri, tesettür elbise modelleri, nişanlık modelleri, tunik pantolon modelleri, günlük elbise modelleri bulunmakta.

Özellikle nişanlık modelleri çok şık ve şal ve eşarbı ile de çok uyumlu. Hem sade modeller hemde  gösterişli modellerin yer aldığı tasarımlarda dantel ve güpürde karşımıza çıkmakta. Tesettürlü bayanlar mezuniyet yaklaşıyor. Mezuniyet törenimde ne giysem de özel olsam diyorsanız Nisa Moda Tasarım modellerini incelemenizi öneririm. hem şık hem asil modeller sizleri bekliyor.

Son zamanların modası olan anne kız tesettür giyim modellerini Nisa moda da tasarımlarında yer vermiş. Daha çok anne kız kombinlerini gülük giyimde rast geliyorduk ama Nisa Moda abiye elbiselerinde anne kız kombinlerini kullanmış çok ta şık olmuş.

Son moda tesettür giyim modelleri, 2015 tesettür abiye elbise modelleri, 2015 nişanlık modellerinin yer aldığı Nisa Moda 2015 Tesettür Tasarım Modelleri galerimizi inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Pınar Şems Kavak 2015 Tesettür giyim tasarımları başlıklı makalemizde deri elbise modelleri, keçe kaban modelleri ve keçe kap modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...