logotti
  • RSS
  • Facebook

İlkbahar yaz aylarında kullanabileceğiniz tesettür dış giyim çeşitlerinden olan pardesü, kap ve ferace modellerini Nihle giyim farkıyla sizlere sunuyoruz. Her sezonda olduğu gibi 2014 ilkbahar yaz döneminde de birbirinden iddialı tesettür giyim modelleri ile karşımıza çıkıyor.

Nihle 2014 pardesü modellerinde sırt detaylı düğme modeller, yaka detaylı modeller, yandan düğmeli pardesü modelleri, hakim yaka pardesü modelleri, bebe yaka pardesü modelleri, kot pardesü modelleri bulunmakta.

Nihle 2014 kap modellerinde ise önü kısa arkası uzun kap modelleri, bebe yaka kap modelleri, hakim yaka kap modelleri bulunmakta. Nihle ferace modellerinde ise kapişonlu ferace modelleri, işlemeli ferace modelleri, yarasa model ferace modelleri bulunmakta.

Nihle ilkbahar yaz tesettür giyim modelleri içinde elbise modellerine de yer verilmektedir. Çok şık kot uzun elbise modelleri ve tesettür elbise modelleri yer almakta. Nihle pardesü ve kap modellerinde daha çok açık renk çeşitleri tercih edilirken ferace modellerinde ise siyah renk tercih edilmiştir.

Nihle tesettür giyim modellerinden bu kadar çok bahsetmiş iken Nihle Giyim 2014 Yaz Pardesü Ferace ve Kap Modellerinin bulunduğu galerimizi inceleme zamanı geldi.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Nişan başı Modelleri 2014 Setr-i Nur Türban Tasarım başlıklı makalemizde setr-i nur moda tasarım, setr-i nur türban tasarım ve tesettür abiye başı modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...