logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür bayan giyim markaları sırasıyla 2014 sonbahar kış koleksiyonlarını çıkartırken sıradaki markamız olan Nihle Giyimin 2014 sonbahar kış koleksiyonundan modeller ile sizlerleyiz. Yeni sezonda yeni modeller ve yeni renkler şimdiden çok beğenilmeye başlandı. Nihle 2014 sonbahar kış koleksiyonundan biraz bahsetmek gerekirse Kış aylarında sizi sıcak tutacak kışlık pardesü modelleri, kap modelleri, trench modelleri, tesettür bayan giyim modelleri, kışlık tesettür yelek modelleri bulunmakta.

Özellikle genç baanların büyük ilgisini çeken Nihle giyim kısa zamanda büyük yol katederek yenilenen tarzı ile şık bayan giyim modelleri sunmuş. 2015 pardesü modellerinde zımbalı modeller, omuz detayı, deri detayı, hakim yaka pardesü modelleri, sıfır yaka pardesü modelleri kemer ayrıntısı ile daha modern bir hava katmış.

Nihle 2015 kap modellerinde  ise hakim yaka, sivri yaka ve sıfır yaka kap modelleri deri detaylar ile daha modern bir tasarım olmuş. Bu sene bayan tesettür giyim modellerinde deriye çok sık rastlamak mümkün. Modası değişmeyen tek şey her sene deri kıyafetler, deri tasarımlar büyük ilgi görmekte. Nihle giyim de bu ayrıntıyı göz önünde tutarak tasarımlarında deri detayına ağırlık vermiş.

Kış ayları gelmeden sizde kıyafetlerinizi kışa hazırlamak istiyorsanız Nihle giyim 2014 sonbahar kış tesettür giyim modellerini incelemenizi öneririz. Şimdi Nihle 2014 sonbahar 2015 kış koleksiyonun bulunduğu galerimiz ile sizleri baş başa bırakıyorum…

Bir önceki yazımız olan Nihan 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2015 tesettür giyim modelleri, kaban modelleri 2015 ve kap modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...