logotti
  • RSS
  • Facebook

Yerli markalardan biri olan Nihan giyim 2015 yılına ait giyim modellerini çıkartırken 2015 kış tesettür giyim modellerini sizlerle paylaşmaya karar verdik. Nihan 2015 kış tesettür giyim modellerinde kışlık pardesü modelleri, kışlık ferace modelleri, kışlık kap modelleri, kısa manto modelleri, kaban modelleri, manto modelleri, tunik modelleri yer almakta.

Nihan giyim bence bu modellerde çok iddialı davranmış. Her modelin  kendine özgü farklı bir  havası var. Hepsi birbirinden şık ve tarz. Özellikle giyimde farklı tarz peşinde olan bayanlar için çok farklı modeller bulunmakta. Ekose modeller, asimetrik kesim kaplar, smokin model tasarımlar, püsküllü modeller ile kendi zevkinize uygun modeli seçebilirsiniz.

Ayrıca Nihan giyim sizler için farklı kombin fikirleri sunmuş. Pardesü kombinleri, kaban kombinleri, ferace kombinleri ve kap kombinleri bulunmakta. Kombinleri çanta, ayakkabı ve aksesuar ile tamamlayarak nerede nasıl giyilir hakkında fikirler vermiş.

Bu senenin modası olan püsküller Nihan giyim tasarımlarında da mevcut. Eskilerin modası yeni sezonda tekrar gündeme geldi. Bir çok tesettür giyim markası 2015 tasarımlarında püsküllere yer vermiş. Kendi fikrimce ben çok beğenmedim bu püskül modasını ama sevenler ve tercih edenler çok…

Şık pardesü modelleri, kap modelleri, 2015 kaban modelleri, 2015 tesettür giyim modellerinin yer aldığı Nihan Giyim 2015 Tesettür Modelleri galerimizi inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Tuğba Venn 2015 Tesettür Giyim Modelleri Yeni Sezon başlıklı makalemizde genç tesettür giyim, kaban modelleri 2015 ve kap modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...