logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür markaları 2015 ilkbahar yaz koleksiyonlarını birer birer çıkartırken sizleri koleksiyonu yeni çıkaran bir marka olan Nihan giyim yeni sezon tasarımlarını sizlerle paylaşmaya karar verdik. 2015 ilkbahar yaz sezonunda da en çok konuşulacak markalardan olacak.

Nihan Giyim 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonunda yazlık ferace modelleri, kot pardesü modelleri, kap modelleri, trençkot modelleri, yazlık tunik modelleri bulunmakta. Nihan giyim koleksiyonu yeni çıkarttığı için sizlere bir bölümünü paylaşıyorum ilerleyen zamanlarda devamını da tekrar paylaşacağım.

İçimizi ısıtmaya başlayan güneşle beraber Nihan’ın sizi cezbedecek. Bu baharda üstünüzden çıkarmak istemeyeceğiniz vazgeçemeyeceğiniz modeller Nihan giyimde sizleri bekliyor. Siyah beyazın asaletini birde Nihan farkıyla keşfetmeye ne dersiniz? . Nihan 2015  İlkbahar Yaz Koleksiyonu için dolaplarınızda şimdiden yer açın. Birbirinden şık ve asil modeller sizleri bekliyor.

Yaz aylarında Feracenin rahatlığından ve sade şıklığından vazgeçmeyenler için Nihan giyim  İlkbahar Yaz Koleksiyonunda feraceleri de koymadan geçmemiş. Son moda tesettür giyim modelleri, yazlık giyim modellerinin yer aldığı Nihan Giyim 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Tesettür Giyim modellerini inceleyelim….

Bir önceki yazımız olan Merve Gündüz Desing 2015 Tesettür Giyim Tasarımları başlıklı makalemizde merve gündüz, merve gündüz 2015 ve merve gündüz abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...