logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür tekstil sektöründe tesettürlü bayanların tercihleri arasında yer alan Nihan giyim her zaman olduğu gibi 2013-2014 kombin modellerinde de harikalar yaratmış. Tesettür kombine ait her şey sizler için düşünülmüş. Genellikle dış giyim olarak kombinler düzenlenmiş. Ferace kombini, trenç kombini, pardesü kombini, kap kombini bulunmakta. Bunlara ek olarak kombinleri tamamlayıcı olarak   şal, çanta, ayakkabıve aksesuar ile bütünleştirmiş. Güzel giyinmek için aklınıza gelen her şeyi Nihan sizler için düşünmüş ve kombin modelleri tasarlamış.

. Tesettürlü bayanların dış giyim olarak kombinlenen bu tasarımlarda kot pardesü kombini de modellerde bulunmakta. Yaz ayları için rahatlığın simgesi Ferace kombinleri de tesettürlü bayanlar için düşünülmüş. Farklı tesettür markalarının da tesettür giyim kombinleri sitemizde bulunmaktadır. Dilerseniz o modelleri de inceleyebilirsiniz.  Nihan giyimin Kış sezonu giyim modelleri ile de tekrar sizlerle beraber olacağım.   Tesettürlü bayanlar için Nihan Giyim 2014 Kombin Modellerinden zarif örnekleri inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan İclal Giyim Deri Kaban Modelleri başlıklı makalemizde Bayan Deri Ceket, Bayan Deri Giyim ve Deri Mont hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...