logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür bayan giyim markaları 2014 sonbahar 2015 kış koleksiyonlarını çıkartırken şimdi sırada Nihan giyim 2014 sonbahar koleksiyonu, 2015 kış koleksiyonunu sizlerle paylaşacağız. Henüz satışına başlanmayan modellerden sadece birkaçını sizlere sunacağız. Tesettür giyim modelleri paylaşıldıkça ve satışa sunuldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Nihan giyim 2014 sonbahar kış koleksiyonu yine kendine özgün tasarımlarını sonbahar kış aylarına uygun renklerle bezenmiş.  Şıklığınıza  şıklık katacak modeller siz bayanları bekliyor. Sonbahar ve kış aylarında kullanabileceğiniz pardesü modelleri, kap modelleri, kaban modelleri, manto modelleri bu koleksiyonda sizlere sunulmuş.

Asil kadını yansıtan modeller ayrıntılarda gizlenen ufak detaylar ile sizde sonbaharı ve kışı karşılamaya hazır mısınız? Kendine has tarzı ile tesettürlü bayanlar tarafından sevilen ve tercih edilen Nihan Giyim  bir Tuğba Venn giyimin ortak markasıdır. İlerleyen zamanlarda sizleri Tuğba Venn 2014 2015 sonbahar kış koleksiyonu ile ilgili de  bilgi vereceğiz.

Yeni sezonda tarzınıza şıklık getirecek modeller Nihan giyimde sizleri bekliyor. İster internet üzerinden isterseniz Nihan mağazalarından bu güzel modellere ulaşabilirsiniz. 2015 kaban modelleri, 2015 kap modelleri, 2015 pardesü modelleri, 2015 tesettür bayan giyim modellerinin bulunduğu Nihan 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonundan en zarif ve en yeni modellerin bulunduğu galeirmizi incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Tesettür Gelin Başı Modelleri Setr-i Nur Türban Tasarım ile bir başka güzel.... başlıklı makalemizde setr-i nur moda, setri nur moda ve tesettür abiye başı modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...