logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür hijab markalarından biri olan Müslima Wear 2014 tesettür giyim modellerinden yeni sezon modelleri sizlerle paylaşacağım. Tesettür giyim kalıbından çıkmayarak farklı tasarımları bulunan Müslima Wear yeni sezon  tesettür giyim modellerini sizlerde çok beğeneceksiniz. Hem sade hem şık  birbirinden farklı tasarımlar bu koleksiyonda buluşmakta.

Ülkemizde de  ürünlerini bulabileceğiniz hijab markası olan Müslima Wear tasarımlarından daha çok tesettür abiye modelleri, tesettür elbise modelleri, etek bluz modelleri, günlük elbise modelleri, hijab elbise modelleri, hijab eşarp modelleri bulunmakta. Tasarımlarında sadeliği elinde tutarak tesettürün sınırlarını zorlamadan şık ve sade modeller sunmuş. Ufak ayrıntılarla görselliği zengin kılınan tesettür giyim modellerinde elbise modellerinde puantiyeli modeller, pliseli elbise modelleri, şifon elbise modelleri, pileli elbise modelleri bulunmakta. Hepsi birbirinden şık hepsi  birbirinden güzel hepsi birbirinden renkli.  Elbise modellerinde siyah, mavi,sarı,fuşya, bebe mavisi, yeşil, pudra renkleri ve  farklı renk tonlarını bulabilirsiniz.

Elbiselerde genellikle katlı, düğmeli, yakadan fiyonk papyonlu, kolları işlemeli model seçenekleri bulunan koleksiyonda kabarık model elbise ve abiye elbise modelleri yer almakta. Müslima Wear 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunda açık renkler hakim olmakta. Özel günler için ise siyah renk ağırlıkta.

Ayrıca Müslima Wear 2015 tesettür giyim modelleri, Müslima Wear hijab eşarp modelleri de çok beğenilen ürünler arasında yer almakta. Son moda tesettür giyim modelleri, 2015 hijab tesettür, 2015 Müslima Wear hijab giyim, 2015 tesettür modası, 2015 elbise modellerinin bulunduğu sitemizde Müslima Wear 2014 Yeni Sezon Tesettür Giyim Modellerinin bulunduğu galerimizi inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Zühre Pardesü 2014 Sonbahar Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2015 tesettür kış modası, pardesü modelleri 2015 ve tesettür giyim 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...