logotti
  • RSS
  • Facebook

Ülkemizde 2013 yılında faaliyete geçen genellikle Avrupa ve Amerika da daha çok tanınan tesettür hijab markası olan Müslima Wear 2014 modellerini sizlerle paylaşacağım. Tesettür giyim kalıbından çıkmayarak farklı tasarımları bulunan Müslima Wear son moda tesettür giyim modellerini çok beğeneceksiniz.

Ülkemizde de  ürünlerini bulabileceğiniz Müslima Wear tasarımlarından daha çok tesettür elbise modelleri ve önden düğmeli modeller mevcut. Tasarımlarında sadeliği elinde tutarak tesettürün sınırlarını zorlamamış. Hepsi birbirinden şık hepsi  birbirinden güzel. Elbise modellerinde siyah, beyaz, yeşil, mor, kırmızı, mavi, parlement mavisi, hardal ve yeşilin farklı tonlarını bulabilirsiniz. Modellerin içinde farklı olarak tunik pantolon modeline de rastlayabilirsiniz.

Elbiselerde genellikle katlı, düğmeli, yakadan fularlı model seçenekleri sunulmuş. Benim dikkatimi çeken diğer bir noktada şal modelleri ve bağlama şekilleri. Bazıları bizim yaptığımız gibi bağlama modelleri olmakla beraber bazıları farklı tarz bağlanmış. Bir de şal modellerinin ucundaki püsküller dikkatimi çekmedi değil. Sizlerde görselleri incelediğinizde çok kolay farkına varacaksınız. Müslima Wear tasarımları ve eşarpları ile yayınımıza devam edeceğiz. Şimdi Müslima Wear 2014 Tesettür Giyim Son Moda modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

 

Bir önceki yazımız olan Tuğba Venn Tesettür Giyim Kombinleri Son Moda Modeller başlıklı makalemizde İslami Tesettür Giyim, Tesettür Giyim 2014 ve tuğba venn hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...