logotti
  • RSS
  • Facebook

Minel Aşk Tesettür Bayan Giyim 2014 modelleri her zaman olduğu gibi tasarımları ile güncelliğini koruyacağa benziyor.2014 Tesettür tasarımlarında günlük giyim ve özel günlerde kullanabileceğiniz özel tasarım tesettür  giyim  modelleri bulunmakta. Elbise, abiye elbise ,yüksek bel uzun etek, ,ceket, bluz, gömlek, kap, keçe yelek modelleri, kot bayan tulum modelleri bulunmakta.

Yurt içinde tesettür giyim modelleri çok beğenildi ve yurt dışına da bir çok ülkeye ihracat yapmakta. Tasarımların çoğunda tek renk hakim. Elbise modellerinde bebe yaka ve sivri yaka elbiseler, Kot tulumlar pileli olarak dizayn edilmiş, keçe yelekler de çok şık duruyor sonbahar kış ayları için güzel tasarlanan bir model bence.

Sitemizde başka tesettür markalarının da  2014 yılına ait tesettür giyim modelleri bulunmakta. Dilerseniz o modelleri de inceleyebilirsiniz. Şimdi Minel Aşk Tesettür Giyim 2014 Koleksiyonundan şık tasarımlar sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Minel Aşk Osmanlı Esintisi başlıklı makalemizde 2014 Elbise Modelleri, Minel Aşk ve Minel Aşk Elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...