logotti
  • RSS
  • Facebook

Minel Aşk  tasarımlarını çoğumuz duymuşuzdur. Elbise modelleri ile sizlerin beğenisini kazanarak  tesettür giyimde de yerini almıştır. Minel Aşk tasarımları hem günlük hem de özel günlerde kullanabileceğiz zarif modeller bulunmakta. Sizler için Minel Aşk tasarımlarının Osmanlı motifleriyle işlenmiş kadife kumaş elbise modellerini sizlerle paylaşacağım. Özel günlerinizde Minel Aşk tasarımları ile şıklığınızı konuşturun. Tesettür giyimde  tasarımlarıyla sizlerin beğenisini kazanarak ülkemizde yaygın satış noktalarına sahip bir tesettür markasıdır.

Osmanlı esintisini tasarımlarına uygulayarak güzel bir sunum yapmış. Açıkçası kendi fikrimi beyan ederek en beğendiğim model siyak işlemeli model çok hoşuma gitti. Özel günlerde düğünlerde kullanılabilecek bir model.

Aşağıda renklerini de göreceğiniz Minel Aşk Osmanlı Serisi Elbise modellerini kadife kumaş ile uyumu da harika. Kadife elbise isteyenler ve Osmanlı tarzı giyim modellerini beğenenler için Minel Aşk Osmanlı Esintisi  sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Nisa Moda Tesettür 2014 Modelleri başlıklı makalemizde Moda Nisa, Nisa Butik ve Nisa Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...