logotti
  • RSS
  • Facebook

Tasarımları sizler tarafından çok beğenilen Minel Aşk tesettür giyim modellerini 2015 koleksiyonu ile sizlere sunmaya karar verdik. Yeni sezonda sizler için tasarlanan modeller arasında kaban modelleri, tesettür abiye modelleri, kadife elbise modelleri, uzun yelek modelleri, pantolon yelek takım modelleri, Osmanlı etek modelleri, apoletli kaban modelleri, kaşe kaban modelleri, ceket pantolon takım modelleri, kadife çalıkuşu elbise modelleri, maskülen yelek modelleri, kadife abiye elbise modelleri, kışlık abiye elbise modelleri, günlük elbise modelleri bulunmakta.

Minel Aşk giyim bu sezonda daha çok Osmanlı  dan esinlenerek Osmanlı ya özgü motifler ile kıyafetleri şekillendirmiş. Gerek abiyelerde gerek kaban modellerinde gerekse etek modellerinde Osmanlı motiflerini kullanmış. Bayanların özellikle kış aylarında kadife elbise tercih ettiklerinden dolayı hem abiyelere hemde günlük elbiselerde kadife kumaş kullanmış. Kadife elbiseler gerçekten çok şık ve asil durmuş.

Minel Aşs kaban modellerinde ise kaşe kabanlar, kürk detaylı kabanlar dikkat çekmekte. Özellikle modern ve sıradanlıktan farklı olarak giyinmek isteyen bayanlar için ise maskülen takım tercih edilmiş. hem yeleği ile hemde pantolunu ile farklı bir bütünlük oluşturmuş.

Minel Aşk abiye modelleri bence bu seneye damgasını vuracak. Adı gibi aşk kokan tasarımları ile Minel Aşk siz bayanların giyim ihtiyaçlarına yönelik tasarımlarının bulunduğu 2015 tesettür giyim modellerini inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Avenna 2015 Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2015 tesettür giyim modelleri, avenna 2015 ve avenna etek fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...