logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyimde tasarım modeller kıyafetleri tercih eden siz sevgili bayanlar Minel Aşk tesettür giyim 2014 modelleri sizlerle buluşuyor. Minel Aşk tesettür giyim modellerinde kapitone kabanlar, tesettür etekler, bluz etekler, çalıkuşu etek modelleri, tesettür abiyeler, pardesüler, balık model tesettür abiye, tesettür elbise, peplum ceketler, peplum tesettür modelleri, tesettür keçe kabanlar, keçe pardesüler, mevlana etek modelleri bu koleksiyonda yer almakta.

Kapitone kabanlar siyah ve bordo renk çeşitleri bulunmakta. Tesettür kap modellerinde işleme detayına yer verilmiştir. Tesettür bluzlarda yaka detayı ağırlıkta, etek modelleri ise Çalışkuşu Feridenin etek modellerin bulunmakta. Bu sezonda çalıkuşu etekleri çok moda ve sizler tarafından tercih ediliyor. Çalıkuşu eteklerini Minel Aşk giyimde bulabilirsiniz.

Tesettür giyim tasarım ve butik modelleri ve markalarının yer aldığı sitemizde Farklı markaların tasarımlarını incelemek isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz. Şimdi Minel Aşk 2014 Tesettür Giyim Tasarım modellerini inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Armine 2014 Tesettür Giyim Şıklığı başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim Modelleri, Armine 2014 ve Armine Eşarp hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...