logotti
  • RSS
  • Facebook

Aşk dolu tasarımlarla sizleri buluşturan bir tesettür giyim markası olan Minel Aşk Giyim 2014 bayan giyim modellerle ile karşımıza çıkmakta. Minel Aşk 2014 tesettür bayan giyim modellerinde bayramlık tesettür elbise modelleri, bayramlık etek bluz modelleri, uzun yelek modelleri , yazlık abiye elbise modelleri, tunik pantolon modelleri bulunmakta.

Davetlerde, düğünlerde, toplantılarda,  nişanlarda ne giysem diye düşünenler Minel Aşk Abiye modellerini gözden geçirmenizi öneririm.Abiye elbise modellerinde dantelli abiye elbise modelleri ve Mahi devran abiye elbise modelleri bulunmakta.

Bayramlık tesettür giyim ihtiyacı olanlar sizler içinde hazırlanan şık bayramlık elbise modellerinde otantik elbise, aqua elbise modelleri, asil elbise modelleri bulunmakta.  Bayramda tunik pantolon tercih edenlere ise uzun tunik modelleri, ay model tunik modelleri, arkası uzun önü kısa tunik modelleri iki renkli tunik modelleri bulunmakta.

Minel Aşk 2014 tesettür giyim son moda modellerinde siyah, beyaz, hardal, fuşya, mavi, yeşil, siyah renkleri kullanmış. Tesettür giyimde sadeliği tercih edenler abartıya kaçmadan giyinmek isteyenler için sade modellerimiz mevcuttur.

Minel Aşk 2014 yaz giyim modellerinden bahsetmişken modelleri de incelemeden geçmeyelim…

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Nerisa Moda Desing 2014 Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde bayramlık tesettür modelleri, nerisa moda desing ve salaş tunik modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...