logotti
  • RSS
  • Facebook

Düğün sezonunun açılmasına kısa süre kaldı. Sizler için yaz aylarında giyebileceğiniz abiye elbise modellerini Minel Aşk tesettür markasıyla sizlere sunuyoruz. Tesettürlü bayanlar bu modelleri çok beğeneceksiniz. Hepsi birbirinden şık hepsi birbirinden asil.

Yaz aylarının kullanabileceğiniz şifon abiye elbise modelleri uçuş uçuş çok havalı. Balık abiye elbise modelleri de hepsi birbirinden asil. Siz tesettürlü bayanlar için düğünlerde ve nişanlarda giyebileceğiniz Minel Aşk Tesettür Abiye Elbise Modellerinde renk çeşitleri saks mavisi, zümrüt yeşili, fuşya, pudra, kırmızı, siyah, mor, ekru, bal rengidir.

Saten abiye elbiseler, şifon abiye elbiseler, balık model abiye elbise modelleri ile ister düğünlerde, ister nişanlarda, isterseniz mezuniyet törenlerinde kullanabileceğiniz tesettür abiye elbise modellerini Minel Aşk butik farkı ile denemeye ne dersiniz? Ben bu modelleri çok beğendim Umarım sizlerde beğenirsiniz.

Mezuniyetine az kalanlar şimdiden mezuniyet kıyafetleri arayışına girenler ve internette mezuniyet kıyafetleri arayanları sitemize davet ediyoruz. Birbirinden şık Minel Aşk 2014 Tesettür Abiye Modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Tasarım Kıyafetler 2014 Gamze Polat başlıklı makalemizde anne kız giyim modelleri, gamze polat ve Mezuniyet Elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...