logotti
  • RSS
  • Facebook

Sonbahar kış koleksiyonları birer birer kendini gösterirken sizler için Minel Aşk 2014-2015 sonbahar kış tesettür giyim modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bayram yaklaştı ne giysem diyen bayanlar için bayramlık tesettür giyim modellerinde etek bluz modelleri, bayan gömlek modelleri, bayramlık elbise modelleri, kalem etek modelleri, tesettür tulum modelleri, pelerin gömlek modelleri, abite tesettür elbise modelleri, bayramlık tunik modelleri , smokin elbise modelleri, bayramlık tesettür giyim modelleri bulunmakta.

Minel Aşk 2014 sonbahar kış koleksiyonunda yeni sezonun renkleri hakim olmakta. Ayrıca deri çiçek desenli etek modelleri de çok şık ve çok beğenilen giyim modelleri arasında yer almakta. Kazayağı elbise modelleri, smokin elbise modelleri, nervürlü elbise modelleri elbise modellerinin çeşitleri arasında yer almakta. Farklı renk çeşitleri ile bayramda istediğiniz kombini hazırlayabilirsiniz.

Minel Aşk tesettür tulum modelleri ise tulum olduğu hiç belli olmuyor uzaktan bakınca elbise sanırsınız. Açıkçası ben tulumu çok beğendim. Kullanışı biraz zor olsa da çok güzel bir tasarım çıkartmış. Bayramda ayrıca kullanabileceğiniz pelerin gömlek modelini size önerebiliriz. Yüksek bel etek modeli ve şal ile çok şık bayram kombini hazırlaya bilirsiniz.

Minel Aşk 2014 sonbahar kış koleksiyonu, 2015 tesettür giyim modelleri, 2015 tunik modelleri, tesettür etek gömlek modelleri, tesettür tulum modelleri, bayramlık tesettür giyim modelleri, son moda tesettür giyim modelleri, 2015 tesettür kış modasından esintilerin olduğu Minel Aşk 2014-2015 Sonbahar Kış Bayramlık Tesettür Giyim Modelleri galerimiz sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Estila Giyim 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2015 pardesü ve kap modelleri, estila giyim ve Estila Giyim 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...