logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanların en fazla kullandığı etekleri farklı markaların tasarımlarını birleştirerek sizler için Mevlana etek modellerini sunmaya karar verdik. Tesettürlü bayanlar bu etek modellerini çok beğeniyorlar.  Hangi markaların mevlana etekleri var ise derseniz sizlere yayınlayacağım modellerde Pınar Şems tasarımlarının mevlana etekleri, Alvina giyimin mevlana etekleri, Tuay Karaca tasarımlarının mevlana etek modelleri, Gamze Polat tasarımlarından mevlana etek, Butik Eflin mevlana etekleri bulunmaktadır.

Pınar Şems mevlana eteklerinde deri tasarımlara yer verilmiş. Yüksek bel etek modelleri olup kloş etek modellerine yer verilmiştir. Yukarıda saydığımız markaların etek modelleri sitemizde yer almaktadır. Mevlana etek ile kombin yapmak isteyenler içinde üzerine şık bir bluz ve eşarp yada şal ile kombinleyebilirler. Mevlana etek kombinlerinin yer aldığı bu yazımızda 2014 yılında en çok beğenilecek ve kullanılacak mevlana etek modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014 başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim, Butik Tesettür ve Kütic Tesettür Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

2 Responses so far.

  1. kdr dedi ki:

    lütfen numara verir misiniz

  2. Safiye Akansu dedi ki:

    Burdan begendiklerimiz var bize ulasabilirmisiniz


Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...