logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür dış giyimde son zamanlarda en fazla kullanılan giysi türü olan feraceler farklı modellerle ve farklı tasarımlarla sizlerle olmaya devam ediyor.Bugün sizlere paylaşacağım ferace modellerini Leyali markası ile sizlere sunuyorum. Çok beğenilen markanın ferace modelleri de çok şık. Sadelikten hoşlananlar için sade ferace modelleri, gösterişten hoşlananlar için gösterişli abiye ferace modelleri bulunmakta.

Feraceler Osmanlı döneminde daha çok kullanılan dış giyim türü olmakla beraber daha sonraları yerini çarşafa bırakmıştır. Günümüze gelene kadar farklı şekillerde ortaya çıkmıştır. Son birkaç yıldır yaz aylarının vazgeçilmezi olan feraceler rahatlığı dolayısı ile çok kullanılmaya başladı.

Leyali 2014 ferace modellerinde dantel detaylı ferace modelleri, güpür detaylı ferace modelleri, işleme detaylı ferace modelleri, sırt detaylı ferace modelleri, tül detaylı ferace modelleri, pelerin tarzı ferace modelleri, elbise tarzı ferace modelleri bulunmakta. Hepsi birbirinden şık hepsi çok zarif.

Yazlık ferace modellerinin bulunduğu sitemizde Leyali Ferace 2014 yaz tesettür giyim modellerini sizlerle baş başa bırakıyorum…

Bir önceki yazımız olan Tuğba Venn 2014 Tesettür Giyim Son Moda başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim, Tesettür Elbise Modelleri 2014 ve tuğba venn 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...