logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür bayan giyim marka ve modellerinin yer aldığı sitemizde sizlere bilindik ve bilinmedik markaların tesettür giyim modellerini paylaşmaya devam ederken bugün ki bayan giyim markamız hepimizin bildiği Kavin By Kuaybe Gider. Tasarımları her daim beğenilen ünlü marka 2015 yılında da yeni koleksiyonundan elbise ve yelek modellerini sizlere paylaşacağız.

Kuaybe Gider 2015 tesettür elbise modellerinde kadife elbise modelleri, balon elbise modelleri, pileli elbise modelleri, önden düğmeli elbise modelleri yer alırken; Kuaybe Gider tesettür yelek modellerinde asimetrik kesim yelek modelleri, uzun yelek modelleri, kışlık yelek modelleri, kısa yelek modelleri, tesettür tarz yelek modelleri, bulunuyor.

Kuaybe Gider bu sezonda bence yelek modelleri ile adından oldukça söz ettireceğe benziyor. Çok şık yelek modelleri bulunan marka modern bir hava katarak farklı model ve uzun yelekleri ile dikkat çekmeye çalışmış. Kuaybe Gider ‘in bu koleksiyonda en beğendiğim uzun yelek modelleri. Hem uzunluğu ile hemde tesettürü sağlamak amacıyla farklı tarzlara hitap edecek şekilde dizayn edilmiş.

Hem şık hem sadeliğiniz ile kendinizi rahat hissetmeye ne dersiniz. O halde yeni sezon elbise ve yelek modellerinin bulunduğu Kuaybe Gider 2015 Tesettür Elbise ve Yelek Modelleri galerimizi inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Nurbanu Kural Tesettür Giyim Tasarımları başlıklı makalemizde kadife elbise modelleri 2015, kuğu tunik modelleri ve lazer kesim tunik hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...