logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyimin öncülerinden olan Kayra sizler için düzenlemiş olduğu tesettür giyim koleksiyonu tüm bayanların beğenisini kazanmış durumda. 2013-2014 modellerinde  içinde asil kadını yansıtan zarif tasarımlarla göz dolduruyor. bulunmakta. Tesettürlü bayanların tüm giyim ihtiyacınıza  cevap verebilecek tarzda üretimler yaparak sizlerin beğenisine hak kazanmıştır.

Kayra Tesettür Giyim Modellerinde elbise, abiye elbise, kap, tunik,pantolon modelleri ile farklı modellere yer vermiş.  Günlük giyimde tunik pantolonu tercih edenler için kot modeller bulunmakta. Eskiye dönüşün her zaman olduğu plise detayı kap modellerine yansımış. Özel günlerde kullanabileceğiniz asil ve zarif elbiseler ile hem sade hem sırt detaylı elbiseler ile şıklığı Kayra ile yaşayın.

Çoğu tesettür markası kış sezonunu açmış bulunmakta. Diğer tesettür giyim markalarının da tesettür giyim modellerini merak ediyorsanız sitemizde inceleyebilirsiniz. Şimdi Kayra 2014 Kış Tasarımları ile sizleri baş başa bırakıyorum…

Bir önceki yazımız olan Avenna 2013-2014 Kış Modelleri başlıklı makalemizde Avenna Elbiseler, Avenna Giyim ve İslami Tesettür Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...