logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyim markaları sırasıyla 2014 sonbahar sezonunu açmaya devam ederken Kayra butik 2014 2015 sonbahar kış sezonunu açmış bulunmakta. 2014 Sonbahar tesettür giyim modellerinde yine özgün tasarımları modern çizgilerle buluşturmuş. ve güzel bir koleksiyon ortaya koymuş.

Sadeliği ile çok beğenilen markalar arasında yer alan Kayra giyim 2014 sonbahar kış koleksiyonunu Anadolu nun tarih kokan şehri olan Mardin de çekilmiş.Tesettür giyim koleksiyonunda siyah beyaz, haki yeşili, turuncu, mürdüm renklerine yer verilmiş.  En yeni modelleri sizlerle paylaşıyoruz. Yeni modeller eklenince sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kayra 2014 sonbahar koleksiyonunda tesettür giyim modellerinde elbise modelleri, pardesü modelleri, 2015 tunik modelleri, etek bluz modelleri,  bayan giyim modelleri, etek ceket takım modelleri tesettür abiye modelleri bulunmakta. Koleksiyonda kot modellere de yer verilmekte. Sadelik ve şıklığın bir arada bulunduğu koleksiyonda siyah beyaz uyumu da gözlerden kaçmıyor.

Kayra 2014 sonbahar, 2014 sonbahar koleksiyonu, 2015 tesettür giyim modelleri, yeni sezon tesettür giyim modelleri, Kayra 2015 tesettür giyim modelleri, son moda tesettür giyim modelleri, bayramlık tesettür giyim modelleri, 2015 kış koleksiyonu, 2015 tesettür giyim kombinlerinin yer aldığı Kayra giyim 2014 2015 sonbahar kış tesettür giyim modellerinin bulunduğu galerimizi inceleyelim.

Yeni modeller ve koleksiyonlar çıktıkça galerimiz güncellenecektir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Alvina 2014 Hazır Abiye Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde 2015 eşarp bağlama modelleri, 2015 tesettür ve alvina hazır eşarp hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...