logotti
  • RSS
  • Facebook

Tasarımları çok konuşulan ve çok beğenilen bir tesettür markasının kışlık tesettür giyim modellerinden en iddialı modellere sizlerle olacağız. Kayra Butik her zaman olduğu gibi bu modellerle de sizlerin gönlünü fethedeceğe benziyor. Tesettür giyim modellerinde ne mi var diye soranlar için bayan kaban modelleri, kışlık giyim modelleri , kışlık kap modelleri, kışlık pardesü modelleri ,kayra ceketler, kayra kışlık ayakkabılar, tesettür kombinler yani aradığınız ve ihtiyacınız olan her şeyi bu modellerde bulabilirsiniz.

Tesettür giyimde iddialı markalardan bir tanesidir. Diğer tesettür giyim markalarının da kışlık tesettür giyim modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Birbirinden iddialı modellere hem rahatlığı hem de zarafeti bir arada tutun.

Kayra kabanlar bu sene de çok moda,  soğuk kış günlerinde renkleriyle içinizi, dokularıyla sizi ısıtacak sınırsız çeşitlilikteki kaban, manto çeşidi için sitemizi ziyaret ederek ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Alvina 2014 Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Elbise Modelleri, Alvina Elbise Fiyatları ve Alvina Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...