logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyim markalarından bir tanesi olan Vizyon giyim her zaman olduğu gibi bu yılda da güzel tasarımlar sunmuş. Vizyon Giyim 2014 modellerinde açılışı kaban modelleri ile yapacağız. Kış hala devam ederken kaban almadıysanız yada eski kabanınızı değiştirmek istiyorsanız bu modellere bir göz atın istedim. Bu nedenle Vizyon Giyim 2014 kaban modelleri sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Vizyon kaban modellerinde kaşe kabanlar, kürk detaylı kabanlar, deri detaylı kabanlar, bu senenin modası olan arkası uzun önü kısa kabanlar, kapişonlu kabanlar ve kaban kombinleri bu modellerin arasında yer almakta. Tesettür giyim modelleri tesettür dış giyim kombinleri ile sizlerin beğenisini kazanacağa benziyor.

Vizyon giyim 2014 yılına ait diğer tesettür giyim modelleri ile tekrar beraber olacağız. Şimdilik bizden bu kadar. Sizleri Vizyon kaban 2014 modelleri  ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan Çalıkuşu Feride Kıyafetleri 2014 başlıklı makalemizde çalıkuşu feride eşarp, çalıkuşu feride kıyafetleri ve Çalıkuşu kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...