logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyimde ferace tercih eden bayanları yeni bir marka ile tanıştırmak için sizlerleyiz. Bugün sizlere Jamila  Collection Ferace modellerinin yeni sezon tasarımlarını sizlerle paylaşacağız.  Tesettür giyimin şartlarını sağlamak amacıyla kullanılan feraceler Jamila Ferace farkıyla sizlerle olacak.

Ahzap süresi 59. ayette ” Ey peygamber! Eşlerine, kızlarına ve öteki bütün mü’min kadınlara söyle: “Bir ihtiyaç için dışarı çıktıkları zaman, dış kıyafetlerini baştan ayağa üzerlerine salıversinler. Bu örtünme şekli onların iffetli, kendini koruyan, temiz kadınlar olarak tanınmalarını ve rahatsız edilmemelerini temin eder.” Ama unutma ki Allah, çok acıyan ve çok bağışlayandır. ”

Ayette de belirtildiği gibi kadınların dışarı çıktıklarında kendilerini koruma amaçlı olarak dış giyim giysisi giymeleri gerektiğini vurgulanıyor. Günümüzde dış giyim olarakta pardesü, ferace ve kap kullanılıyor. Son birkaç yıldır pardesüler yerini feracelere bıraktı. Hem rahat oluşu hem kullanım kolaylığı dolayısıyla özellikle genç bayanlar tarafından ilgi görüyor.

Bizlerde sizlere farklı fikir vermek amacıyla Jamila Collection ferace modellerini sizlerle paylaşacağız. Yazlık ferace modellerinin yanısıra kışlık ferace modellerin de de çok şık modeller bulunmakta. Jamila ferace modellerinde kapişonlu ferace modelleri, kol detaylı ferace modelleri, sırtta vav detaylı ferace modelleri, boydan düğmeli ferace modelleri, büyük beden ferace modelleri, zincir detaylı ferace modelleri, taşlı ferace modelleri, nakışlı ferace modelleri, medine ipeği kumaşından ferace modelleri, spor ferace modelleri, yaz ayları için tüllü ferace modelleri, renkli ferace modelleri bulunmakta. Yani ferace modellerinde istediğiniz her modeli bulabileceğiniz bir marka sizlerle. Ferace almak istiyorsanız daha fazla beklemeyin sizleri Jamila feraceye davet ediyoruz.

Spor ferace modelleri, 2015 ferace modellerinin bulunduğu  Jamila Ferace Collection 2014-2015 Tesettür Giyim Modelleri galerimiz sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Selam Giyim 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2015 kap modelleri, 2015 pardesü modelleri ve genç pardesü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...