logotti
  • RSS
  • Facebook

Havaların soğuduğu şu günlerde tesettür giyim markaları sırasıyla kış koleksiyonlarını çıkartırken sizleri Jamila Ferace 2015 kışlık tesettür giyim modellerinden biraz bahsetmek istiyorum. Jamila Ferace Collection 2015 kış koleksiyonunda kışlık feracelere ve pançolara yer vermiş. Ferace modellerinde kapişonlu ferace modelleri, deri detaylı ferace modelleri, kapişonlu panço modelleri bulunmakta.

Jamila Ferace büyük beden bayanlarında tesettür giyim ihtiyacını karşılamak için koleksiyonunda büyük bedene yer vermiş. Ferace modellerinde 38, 40, 42, 44, 46, 48  bedene kadar ferace bulmanız mümkün. Ayrıca kışın sizi sıcak tutması için yünlü çelikten üretilmiş. Gösterişten uzak olanlar için düz sade ferace modelleri fermuar detayı ile tamamlanmış. Kapişonlu ferace modellerinde isterseniz kapişonu çıkartarak da kullanabilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize kalmış.

Sizlerde kışlık ferace ve panço almak istiyorsanız daha fazla beklemenize gerek yok. Kışın sizi sıcacık tutacak tesettür giyim modelleri Jamila Ferace Collectionda sizleri bekliyor.

Her bütçeye uygun ferace modellerini incelemek ve görmek için daha fazla zaman kaybetmeden hemen görselleri inceleyin kararınızı verin. Jamila Ferace 2015 Kış koleksiyonu galerimiz sizlerle…

 

 

Bir önceki yazımız olan Kuaybe Gider 2015 Tesettür Tunik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 tunik modelleri, Büyük Beden Tunik Modelleri ve kuaybe gider 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...